Kurumsal Kimlik

Mobisis Logosu İndir

VİZYON

MOBİSİS olarak vizyonumuz; rekabetin giderek kızıştığı global teknoloji pazarında, güçlü finansman yapısına sahip, sürdürülebilir büyümeyi başarmış, yeniliğe ve gelişime açık yaklaşımıyla sektöre değer katan bir bilişim şirketi olmaktır.

MİSYON

Misyonumuz; iş ortaklarımıza en iyi hizmeti, en optimum çözümlerle, en yüksek kalite standartlarında sunmaktır. Bu bağlamda, pazar lideri olduğumuz OT/VT sektörünü fark yaratan hizmetlerimizle büyütmek ve geliştirmek önceliğimizdir.

İLKELERİMİZ

*  Teknolojiyi yakından takip ederek, en yeni ürün ve hizmetleri sektöre kazandırmak.

* Müşterilerimizin değişen ihtiyaç ve beklentilerini anlamaya çalışarak, fark yaratan çözümler sunmak.

*  Satış öncesi ve sonrası destek ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

* Sürdürülebilir büyüme ve karlılıkla sektöre değer katmak.

DEĞERLERİMİZ

* İnsan odaklılık: Bizim için başarı insanlarla mümkün ve anlamlıdır.

* Sürekli Öğrenme ve Gelişme: Çalışanlarımız yaratıcı gücümüzdür. Onların iş süreçlerine katılımına ve yetkilendirilmesine  önem vererek, sürekli öğrenir ve gelişiriz. Bunu sağlamak için de faaliyet gösterdiğimiz sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek yeniliklere adapte oluruz.

* Takım Çalışması: Takım içinde uyum, dayanışma ve işbirliğine önem veririz. Bunu başarmanın bizi daha yukarılara taşıyacağına inanırız.

* Azim ve Kararlılık: Karşılaştığımız sorunları çözmek ve verdiğimiz sözleri yerine getirmek için üstün gayret gösteririz. Azmimiz ile ulaştığımız sonuçlar bizleri motive eder.

* Güvenilirlik: Tüm işbirliklerimizde, bilgi güvenliği ve gizlilik esaslarına saygı gösterir, iş ortaklarımızın  rekabet üstünlüğünü korumaya özen gösteririz.

* Verimlilik: Mevcut kaynakları etkin bir şekilde kullanarak kendimize ve tüm paydaşlarımıza en yüksek katma değeri sağlarız.