Personel Takip Sistemi

RFID Personel Takip Sistemi Nedir?

RFID Personel Takip Sistemi: Personel kimlik kartları veya iş üniforması içerisine uygulanan etiketlemeler ile pasif/aktif RFID ve Bluetooth BLE teknolojileri kullanılarak geliştirilen gerçek zamanlı veya bölgesel konum belirleme yapabilen sistemdir.

Mobisis Personel Takip Sistemi

Personelin çalışma alanına girişinden çıkışına kadar; kurum/kampüs/açık-kapalı alan vb bulundukları konum, zaman, rota bilgileri ve benzeri tüm bilgiler kayıt altına alır. Çeşitli seviyelerde alarm üretebilen sistem geçmişe yönelik raporlama alınmasını sağlar. PDKS sistemleri ile entegredir. Puantaj hesabına veri sağlarken nedene bağlı (hastane, dış görev vb.) durumların da ayırt edilebilmesi ve daha bir çok yetenekle donanmış bir sistemdir. 

  Uzmana Sorun Formu  İşletmelerin insan kaynağı, ekipman, lokasyon ve benzeri konularda planlamasını kolaylaştıran ve doğrudan karar destek sistemi olarak kullanılabilen çözümdür.

  • Kimlik doğrulama
  • Çalışma saati takibi
  • Erişim kontrolü
  • İzin takibi
  • Mobil erişim
  • Raporlama ve analiz

  Personel Takip Sistemi

  RFID Personel Takip Sistemi mobil ve sabit okuma noktaları oluşturulmasına imkan veren esnek bir yapıya sahiptir.

  Bir personelin en son bulunduğu lokasyonu ve lokasyonda ne kadar süre geçirdiğini öğrenebilirsiniz.

  Oluşturulan geçiş noktalarında kart gösterme, okutma gibi işlemlere gerek kalmadan hızlı geçiş yapar ve giriş çıkış bilgilerini anlık kaydedilir.

  Personelinizin devamsızlık, izin ve istirahat sürelerini raporlayabilirsiniz.

  Sistemde kaydedilen kişilere oluşturulan kapılarda geçiş izinleri tanımlanır, izinsiz geçişlerde uyarı verilir.

  Mobisis Teknoloji, Türkiye genelinde bir çok sektör için RFID personel takip projeleri geliştirmiştir. Her şirketin kendine özgü ve benzersiz gereksinimlerine karşılık uygun çözümler sunuyoruz.

  Uzmanlarımız, doğru otomasyon seviyesini bulmanız için sizinle yakın işbirliği içinde çalışır.