Hakkında

Mobisis Teknoloji A.Ş.


2004 yılında kurulan MOBİSİS Teknoloji A.Ş. ilk yıllarında kurumsal mobilite alanına odaklanarak, başta Zebra ve Honeywell gibi uluslararası saygın ve önemli markalara ait el terminali ve araç terminali, barkod yazıcı ve okuyucu, endüstriyel tablet ve bilgisayar gibi Barkod ve RFID teknolojileri ile sahadan veri toplama ekipmanları, kablosuz haberleşme altyapısı ve sarf malzemeleri ile mühendislik hizmetlerini birinci elden sağlayarak, sektör bağımsız olarak tüm kurumsal müşterilerinin verimlilik ve izlenebilirlik hedefi ile yola çıktığı projelerine direkt katkı sağlamıştır.

İlerleyen yıllarda, yenilikçi ürün ve servisleriyle müşterilerine özellikle yurtdışı pazarlarda rekabet avantajı sağlayan Mobisis Teknoloji A.Ş. müşterilerinin dijital dönüşüm süreçlerine rehberlik etme misyonu çerçevesinde bir taraftan teknoloji alanında üretim yapan yabancı kaynaklardan ithal ettiği ürünlerin Türkiye dağıtıcılığını üstlenirken, diğer taraftan yerli ve milli imkanlarla donanım ve yazılım imalatı yapan işletmelere de destek olarak onların yurtiçi ve yurtdışı pazar paylarını arttırmak için yoğun bir çaba gösteriyor.

Lider olduğu Kurumsal Mobilite alanındaki faaliyetlerine ilaveten, ağırlıklı olarak Otonom ve Giyilebilir Teknolojiler, Mikro Mobilite, Robotik ve Yapay Görme ile Metaverse ve Arttırılmış gerçeklik destekli endüstriyel bilişim çözümleri ile işletmelerin üretim, depolama ve satış süreçlerini geliştirmek için organize olan Mobisis Teknoloji A.Ş., Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT) sektöründe 20 yıla yakın deneyim ve birikimi ile sahip olduğu lider konumunun sorumluğu ile her gün yeni bir başarıya imza atarak hiç  duraksamadan çalışmaktadır.

 

Grup Şirketlerimiz


Teknoloji A.Ş.

El Terminali, Barkod Okuyucu ve Yazıcı gibi klasik OT/VT ürünlerinin yanı sıra, Endüstriyel Telefon ve Tabletler ile Bas Konuş Kulaklığı, Elektrikli Bisiklet ve Scooter, Başa Giyilen Tablet ve Ele Giyilen Okuyucular, Metaverse Gözlüğü gibi bir çok tercih edilen markaya ait donanımın Türkiye Tek Yetkili İthalatçısıdır.

Teknoloji Hizmetleri A.Ş.

OT/VT (Otomatik Tanıma/Veri Toplama) Sektörü’nde faaliyetlerini sürdürürken, 7/24 Teknik Servis, IT destek ve proje çözümleri de sunar.

RFID Otomasyon A.Ş.

İmalat, paketleme, sevkiyat, depolama ve mağazacılık tarafında uçtan uça çözümler sunar. Deneyimli ve alanında uzman kadrosu ile donanım ve yazılım alanında anahtar teslim uygulamalar gerçekleştirmektedir.