Enerji Depolama Çözümlerimiz

Enerji depolama çözümlerimizi keşfedin. Ticari ve endüstriyel yapılar için enerji verimliliği günden güne daha önemli bir hale gelmektedir. Gün içerisinde enerji maliyetlerinin yüksek olduğu zaman dilimlerinde Mobisis‘in sunduğu Yerli Üretim Enerji Depolama Sistemleri ile enerji maliyetlerini düşürebilirsiniz.
Şebeke kaynaklı kesintilerin yada şebeke düzensizliğinin önüne geçebilirsiniz. Yenilenebilir enerji kaynaklarıyla destekleyebileceğiniz bu sistem ile enerjinizi daha ucuza maliyetlendirebilirsiniz. Zaman içerisinde artacak olan enerji ihtiyacında geri kalmamak adına Yerli Üretim Enerji Depolama Çözümlerimiz ile bir adım önde olun.

Oyunun Kurallarını Değiștiriyoruz!

BESS (Battery Energy Storage Systems) İle Tanıșın!

Yoğun ARGE çalıșmalarımızın ardından, enerji depolama oyunun kurallarını değiştirecek devrim niteliğinde bir ürünümüzü tanıtmaktan gurur duyuyoruz. BESS sistemimiz, yapay zeka ve derin öğrenme kullanarak enerji depolama ve dağıtımını optimize eder. Enerji kullanım alışkanlıklarınızı analiz ederken, sistem enerji üretimini maksimize olmasını sağlar, kayıp miktarını minimize etmek için gerçek zamanlı ayarlamalar yapar.

Yapay Zeka Destekli

Yapay zeka destekli BESS sistemimiz sadece eşsiz performans sunmakla kalmıyor, aynı zamanda sürdürülebilirliği öncelikli kılıyor. Güneş ve rüzgar gibi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla entegre edilebilme özelliği, daha çevre dostu bir geleceğe doğru önemli bir adım.

DC-DC dönüștürücü, Batarya Yönetim Sistemi (BMS), Enerji Yönetim Sistemi (EMS) inverterler, mekanik tasarım ve imalat dahil olmak üzere BESS sistemimizin tüm bileșenlerini kendi bünyemizde tasarlıyor ve imal ediyoruz. Bu, üretim sürecinin tam kontrolünü elde tutmamızı ve her müșteri için özelleștirilmiș çözümler sunmamızı sağlıyor.

Yenilenebilir enerjinin geleceği geniș ölçeklendirilmiș enerji depolamada yatıyor. Mobisis ESS güçlü ve karalı bir batarya depolama sistemi olmasının yanı sıra șebekeyi stabil hale getirip, elektirik kesintilerinin olușmasını büyük ölçekte önüne geçer. Yenilenebilir enerji kurulumlarınızı yapay zeka destekli batarya depolama sistemi ile destekleyerek, güneș ya da rüzgar yardımıyla üretilen enerjinin daha verimli kullanılmasını sağlar.

Müșterilerimize en yüksek kalitede ürünler ve olağanüstü hizmet sunma konusunda kararlıyız. Uzman ekibimiz, her müșteri için sorunsuz entegrasyon ve maksimum fayda sağlamak için çaba gösteriyor.

LiFePO4 Pillerin Avantajlarını Keșfedin

  • Pilin kapasitesinin yüke bağlılığı azdır.
  • Yüksek akım çekilmesi durumunda pilin kapasitesi sabit kalır.
  • Așırı șarj olma durumunda güvenlidir.
  • Yanma ve patlamaya karșı oldukça dirençlidir.
  • Mekanik darbeye karșı dayanıklıdır.
  • Aynı kapasitedeki lityum-iyon pile göre %20 daha ekonomik.
  • Yüksek çevrim ömrü sunar(6000+).
  • Kapsamlı bakımgerektirmeden 20 yıla kadar kullanılabilir.
  • Esnek çalıșma sıcaklık aralığına sahiptir.
  • Așırı ısınmaya karșı oldukça dayanıklıdır

Yerli Üretim, Güvenli, Verimli ve Hibrit

Yüksek termal kararlılığa sahip LFP piller, ileri seviye emniyet garantisi. Standartlara uygun hücre, sitem ve entegrasyon modülü 3 boyutlu modelleme temeliyle çalışan sıcaklık izleme sistemi. Farklı güç kaynaklarına erişilebilirliği sayesinde ongrid ve off-grid modlarını destekler. Ayrıca işletmeler için kesintisiz güç kaynağı yerine de kullanılabilir. 750kW güce kadar ihtiyaçlara cevap veren, güç elektroniği ile yerli olarak Ar-Ge mühendisleri tarafından üretilen, EMS tarafından kontrol edilen ve yapay zeka destekli inverter modüler tasarım ile genișletilebilir kapasite sunar.

Standartlașmıș ve modern tasarım ile farklı uygulamalara uyarlanabilir, kolay ve esnek kurulum ile güneş ve rüzgar gibi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla entegre edilebilme özelliği, yerinde kurulum maliyetlerini ve devreye alma süresini azaltan modüler tasarım. Sistem bileşenleri ile hücrelerin koordinasyonu sayesinde depolamada yüksek kapsamlı verimli- lik. Yapay zeka modeli ve derin öğrenme ile enerji tüketim alışkanlıkları öğrenilerek verimliliği artırma.

Eșsiz performans sunan ve sürdürülebilirliği öncelikli kılan yapay zeka destekli BMS ve EMS sistemleri enerji kullanım alışkanlıklarını analiz ederek sistemin daha verimli ve daha uzun ömürlü kullanımı sağlanır.

Mobisis ESS Teknik Özellikleri

Broşürü İndirmek İçin Tıklayınız

Daha fazla bilgi edinmek ve Enerji Depolama çözümlerimizi deneyimlemek için hemen bir Mobisis Teknoloji uzmanıyla iletişime geçin.

Mobisis Teknoloji olarak, müşterilerimizin Enerji Çözümlerine yaptıkları yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmak için en yeni teknolojileri yakından takip ediyor ve bu teknolojileri rekabetçi fiyatlarla sunuyoruz.