MENÜ

Sahada ayakta kalmanın yollarını mı arıyorsunuz?

Saha servis çözümlerimiz ile sahada teknik servis hizmeti veren kurumların, ihtiyaç duydukları tüm kolaylıkları sunarız. Sahada müşterinize destek olmaya çalışan teknik personelinizin, ofisindeymiş gibi her türlü veriye ulaşması kolaylaşır. Sahadaki servis elemanlarını, teknik servis planları hakkında bilgilendirmekte ve bu sürecin bütün aşamalarını yönetebilmektedir.

Servis elemanlarına, sahaya çıkmadan önce problem ve çözüm analizlerini yapma imkanı ile kaynak ve zaman planlamalarını doğru yapmaları ve bu sayede verimli ve etkin çalışmaları sağlanmaktadır. Bu bilgi yönetimi ve yönlendirme sonucu, daha etkin ve düşük maliyetli bir servis planlaması ve uygulaması gerçekleşmiş olur.

Çözüm, birçok teknik destek çeşidini desteklemekte, doğru teknik servis elemanını doğru müşteriye yönlendirerek müşteri memnuniyetini arttırmaya hizmet etmektedir. Teknik servis elemanlarının teknik servis programlarına ve sözleşmeli teknik servis hizmet bilgilerine gerçek zamanlı ulaşmaları sağlanırken, kendi isteklerinin de anında merkeze iletebilmeleri imkanı ile genel teknik servis çağrı planlaması kalitesinin artması sağlanmaktadırlar.

Müşteri memnuniyetinizi, prestijinizi ve saha personeliniz üzerinde tam kontrolünüzü sağlayan saha servis çözümümleri, 3G ve GPS teknolojilerini üzerinde barındıran el terminalleri, mobil yazıcılar ve yazılımımızı kullanılmaktadır.